Перекласти сторінку

Оформлення місць торгівлі та брендування транспорту

Не менш важливим способом привернути увагу та збільшити продажі є брендування та оформлення місць торгівлі. Досить поширеним способом брендування торгових точок є покриття всіх видимих ​​поверхонь кіоску чи магазину пластиковими панелями, які потім оклеюються плівкою із зображеннями рекламного характеру. Для оформлення скляних вітрин, в свою чергу, застосовується перфорована плівка One Way Vision або банерна сітка Mesh.


Той самий результат дасть і брендування приміщення. Крім торгівельних об'єктів, таким способом можна оформити офіси і пред
ставництва компаній, а також комерційні та розважальні заклади - салони краси, клуби і фітнес-центри. Незалежно від виду діяльності компанії, брендування приміщення дозволяє досягти набагато більшої популярності у цільової аудиторії.
БРЕНДУВАННЯ ТРАНСПОРТУ


Ми пропонуємо вам свої послуги і багатий досвід у сфері брендування автомобілів - найкоротшого шляху до популярності вашого бізнесу.


Не секрет, що впізнаваність є одним з ключових факторів успіху певного товару або послуги серед представників цільової аудиторії. Домогтися такого ефекту можна різними способами, але найбільш доступним і результативним на сьогоднішній день є брендування автотранспорту.Ця послуга актуальна для представників різних галузей сучасного бізнесу: торговельних мереж та їх дистриб'юторів; компаній, які надають транспортні та сервісні послуги; автомобільних салонів; комерційних, громадських та державних установ.


Будь-яка сучасна компанія або організація, що володіє власним автопарком (навіть якщо він складається з одного транспортного засобу), може замовити професійні послуги з брендування автомобілів у наших фахівців. І результати не змусять себе довго чекати!


Гнучка і зносостійка плівка здатна прослужити до 3-х років, що не під силу ні одну іншого рекламному носію. Таке брендування коштує набагато дешевше аерографії. При цьому плівками може бути обклеєна будь-яка поверхня легкового, вантажного автомобіля або автобуса.


Якщо ж ви не плануєте використовувати свій автомобіль в якості рекламного носія, том ожете надати йому індивідуальності та характеру. Ми допоможемо вам підібрати малюнок чи орнамент, і з допомогою плівок перенести його на автомобіль. Результати такого стайлінгу можуть бути вражаючими!

[X]

Бажаєте, щоб вам передзвонили?