Перекласти сторінку

Рекламні конструкції


Рекламні конструкції виготовляються для того, щоб привертати увагу потенційного споживача скрізь і завжди. 


Наша агенція володіє власною виробничою базою, що дозволяє нам виготовляти рекламні конструкції багатьох видів:

- об'ємні літери та логотипи; 

- лайтбокси різних форм та розмірів;

- штендери;

- стели, пілони;

- кронштейни та ін. 


Об'ємні літери, як і будь-яка постійна вивіска зазвичай викликають у споживача відчуття довговічності, солідності, надійності закладу, тим самим привертаючи інтерес до закладу. Вони можуть викликати відчуття естетичного задоволення і принести масу позитивних емоцій споживачеві. Але все це в тому випадку, якщо об'ємні літери виконані грамотно і якісно. Це ж стосується і об'ємних логотипів.


Об'ємні літери можуть мати підсвітку (внутрішню або зовнішню, контражурну) і використовуватися як в інтер'єрах, так і на фасадах різноманітних об'єктів. В нашій агенціїї ми виготовляємо об'ємні літери та логотипи різних типів та розмірів з доставкою по Україні.Лайтбокс (світловий короб) - найпопулярніший вид виконання вивісок та інших видів зовнішньої реклами. Застосовуються в різних областях зовнішньої реклами та складають основу фірмового рекламного оформлення фасадів.


Вони незамінні при створенні яскравої та помітної зовнішньої та інтер'єрної вивіски. Подібна реклама добре помітна вночі, а також дуже популярно їх використання в якості світлового меню в ресторанах і кафе.


В нашій агенції ви можете замовити світлові короби - лайтбокси - різних розмірів та форм з доставкою по Україні.Штендери - популярні, не вимагаючі великих витрат в експлуатації, легкі і недорогі переносні рекламні конструкції. Рекламні штендери розміщуються найчастіше на вулиці, в крокової доступності від магазину або місця надання послуг, але можуть бути використані і всередині приміщень.


Вони встановлюються безпосередньо на шляху прямування потенційних клієнтів і завдяки цьому розміщена на ньому реклама та інформація не може бути не помічена!


В нашій агенції ви можете замовити штендери різних розмірів та форм з доставкою по Україні.Стели та пілони - окремостоячі рекламні конструкції, які можуть бути як світлові, так і не світлові. Дуже часто вони використовується для ідентифікації автосалонів, торгових центрів, виробничих підприємств, котеджних селищ. Розміщуються стели та пілони уздовж доріг, автомагістралей або на внутрішніх територіях. Рекламні пілони на внутрішній території допомагають орієнтуватися.


Стели та пілони можуть бути як монолітними рекламними конструкціями , так і на окремих ногах або підставках.


В нашій агенції ви можете замовити стели та пілони різних розмірів та форм з доставкою по Україні. 


Матеріали, що використовуються при виробництві стел та пілонів:


 • металевий каркас
 • алюмінієві композитні панелі ECOBOND
 • ПВХ
 • акріл
 • кольорова плівка ORACAL 
 • світлодіоди

Вартість виготовлення прораховується індивідуально.Панель-кронштейн - це площина з боковим кріпленням до стіни будівлі, стовпа освітлення або опорної щогли. Відмінністю цих конструкцій є перпендикулярне розташування їх поверхні щодо потоку транспорту і пішоходів, що обумовлює хорошу видимість рекламної інформації.


Реклама на панель-кронштейнах - це:


 • вдале розташування робочої поверхні. Реклама на даних носіях легко сприймається пішоходами, водіями та пасажирами громадського та приватного транспорту, що забезпечує максимальне охоплення аудиторії потенційних клієнтів.
 • зручний формат. Використання декількох поверхонь забезпечує практично абсолютну обзорність розміщеної реклами.
 • широкі можливості розташування. Установка реклами на панель-кронштейнах зручна там, де неможливе використання інших носіїв: на мостах, у тунелях, на набережних, в парках і т. д.
 • великий спектр матеріалів. При виробництві реклами на панель-кронштейнах можуть використовуватися банерна тканина, пластик, оргскло, метал та ін.
 • можливість експлуатації в складних кліматичних умовах. Надійність конструкції дозволяє використовувати панель-кронштейни при сильних вітрових навантаженнях, підвищеній температурі і вологості.

Вартість виготовлення прораховується індивідуально.[X]

Бажаєте, щоб вам передзвонили?