Перекласти сторінку

Широкоформатний друк


Наша агенція виконує широкоформатний друк повноколірних зображень на власному обладнанні, що дає можливість контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва.Для цього ми використовуємо:


ПрінтерWitcolor 860+ з сольвентними чорнилами, що друкує зображення з роздільною здатністю до 720 dpi, шириною до 3 метрів. Зображення, що надруковані на цьому прінтері, використовуються переважно для зовнішньої реклами завдяки своїй витривалості до впливу UV, температури, вологи та інших факторів. 


Прінтер-каттер Roland з екосольвентними чорнилами, що друкує зображення з роздільною здатністю до 1440 dpi, шириною до 0,7 м. Зображення, що надруковані на цьому прінтері, використовуються переважно для внутрішньої реклами, в інтер'єрах, для друку зображень фотографічної якості, фотошпалерів.


Також цей прінтер має функцію криволінійної порізки плівок після друку, що дозволяє виготовляти різноманітні наклейки, стікери і т.д.


МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДРУКУБАНЕРНА ТКАНИНАЦе основний матеріал для зовнішньої реклами і широкоформатного друку. Використовується при друці на рекламних щитах, на вивісках, перетяжках і т.д.


Литий банер відрізняється підвищеною міцністю, він стійкий до несприятливих погодних умов (вітрові навантаження, дія ультрафіолетових променів та інше). Термін експлуатації литого банера - до 3 років, що робить його ідеальним носієм для розміщення реклами на вулиці.


Ламінований банер є бюджетним варіантом і застосовується для проведення короткочасних рекламних кампаній.

БАНЕРНА СІТКА MESH


Банерна (будівельна) сітка Mesh вже давно зарекомендувала себе як матеріал, що використовується для закриття будівельних лісів і непривабливих фасадів при зведенні об'єктів або проведенні реставраційних робіт. Також банерна сітка використовується для оформлення мобільних сцен.


Банерна сітка завдяки своїй структурі пропускає повітря, а невелика щільність (270-320 г/м2) дозволяє друкувати плакати величезного розміру, що мають значно меншу вагу відносно банерної тканини.


Для друку на банерній сітці використовуються рулони шириною 3,2 м.
САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА RITRAMA


Це м'яка плівка з ПВХ, яка застосовується для оформлення вітрин і місць продажу, обклеювання транспорту, виготовлення вивісок, табличок, штендерів, для интер'єрного друку. Вона зручна, проста, якісна і доступна.


Існує 3 типи плівки RITRAMA для широкоформатного друку, які використовуються як для зовнішньої, так і для интер'єрної реклами: матова, глянсова та прозора. В залежності від завдання, обирають одну з цих плівок.


Для зовнішньої реклами термін експлуатації такої плівки може досягати рік і більше, а для виробів усередині приміщень - практично необмежений.САМОКЛЕЮЧА ПЕРФОРОВАНА ПЛІВКА ONE WAY VISION


Перфорована самоклеюча вінілова плівка, біла з лицьового боку і чорна зі зворотнього, клейового.


На білу лицьову сторону наноситься зображення. Клеїться на вітрини або вікна із зовнішнього боку. При цьому при денному освітленні зовні чітко видно зображення, а зсередини, майже без втрат, видно вулицю. А ось увечері, особливо коли усередині горить яскраве світло, зображення практично не видно.


Використовується для нанесення реклами на вітрини магазинів, вікна будівель, скло автомобілів та інші прозорі поверхні.
ВОЛОГОСТІЙКИЙ ПАПІР ONE WAY VISION


Cпеціальний вологостійкий папір із синьою зворотньою стороною. Покриття блакитного кольору, нанесене на тильну сторону, дозволяє наклеювати носій на темні і строкаті основи без колірних спотворень і без просвічування зображення яке поклеєно під ним.


Використовується для виготовлення рекламних носіїв у зовнішній рекламі, друку носіїв для сіті-форматів і білбордів.


Характеризується відсутністю схильності до набухання і розривів, стійкістю до коливань вологості і температури. Застосовується для рекламних зображень, що розміщуються на короткий термін, а також для розміщення на щитових конструкціях - білбордах і т.д.ПОСТЕРНИЙ ПАПІР Ahlstrom CITY


Друк плакатів на постерному папері користується великим попитом. Більшою мірою їх використовують для короткочасних промо-акцій. Ширини паперу зазвичай досить, щоб друкувати великі зображення, витрачаючи при цьому мінімальний бюджет.


Поряд з високою якістю зображення постерний папір витримує коливання температур, що робить його надійним рекламним інструментом.


Друк на постерному папері - дуже практичне вкладення грошей. Якість зображення, стійкість до погодних явищ, оптимальний термін служби - це поєднання робить його одним з лідерів серед матеріалів.
ПРАПОРНА ТКАНИНА

Зовнішня реклама на прапорній тканині починає набирає популярність.


У цього виду реклами є свої переваги: стійкість до погодних умов (опадів, ультрафіолетового випромінювання, а також до перепадів температури), ціновий діапазон, передача кольорів зображення або тексту, відсутність пом'ятості (на відміну від паперових носіїв), легкість монтажу, довговічність і т.д.


Реклама на прапорній тканині виглядає живою і натуральною, її легко вписати як в інтер'єр приміщення, так і оформити фасад, будмайданчики, торгівельні зали, транспорт та ін.ПОЛОТНО (ХОЛСТ)


Улюблені фотографії, репродукції, панно і навіть рекламні стенди, надруковані на холсті, надають інтер'єру особливий шарм і елегантність, вносять в атмосферу дух аристократизму й витонченості. Друк на холсті поєднує в собі прийоми художньої фотографії та живопису і по праву вважається новим видом мистецтва.


Можливості застосування продукції величезні - оформлення офісних приміщень і торгових центрів, кафе і ресторанів, виставкових залів і різноманітних конференцій. А портрети та репродукції, виконані цим методом - ідеальний подарунок дорогим вам людям. В нашій агенції ви можете замовити друк на холсті, з підрамником та без нього.
[X]

Бажаєте, щоб вам передзвонили?